16 квітня 2024 р.

Вінниччина отримала 15 нових автобусів

08.09.2014

П'ятнадцять нових великомістких автобусів, придбаних по проекту під держгарантії тепер курсуватимуть м. Вінницею. Транспортні засоби на балансі вінницького Муніципального автобусного парку, який було створено шість років тому, перебуває вже 43 автобуси. Привітати колектив з поповненням парку приїздили Віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та в. о міського голови Сергій Моргунов.

«Перебудова системи транспорту Вінниці дає свій результат. Коли розпочиналась ця робота, ми були критиковані і справедливо. Але це відбувалося через те, що системи транспорту як такої, на превеликий жаль, у місті не було, - зауважив Володимир Гройсман. - Зараз ми її створили, будемо розвивати далі, і я переконаний в тому, що вона буде працювати стабільно, якісно і комфортно для людей, щоб задовольняти їх потреби. Це буде комплексна система, яку мають європейські міста. Але ще є чим займатися, її треба буде вдосконалювати і далі, зокрема, працювати по запровадженню електронного квитка. Так, як це діє в Європі». ​

Нагадаємо, минулого року м. Вінниця долучилася до державної програми кредитування під державні гарантії, яка передбачає відшкодування з держбюджету половини 50% тіла кредиту та половини відсотків. Відповідно до цієї програми у цьому році місто отримало 40 новеньких тролейбусів та 15 з 30 запланованих автобусів.

Завдяки придбаному транспорту буде підсилено практично усі діючі автобусні маршрути. Два тижні тому у Вінниці було створено новий маршрут № 19 «Вишенька - вул. Чехова», а після приходу всієї запланованої партії – на кожен маршрут міста передбачається додатково поставити по 1-2 автобуси (за винятком маршрутів № 5 та № 8). Крім того, буде створено маршрут № 20 «Залізничний вокзал - Меморіал Визволення». В залежності від пасажиропотоку, час роботи автобусів становитиме з 6-ї ранку до 21:00 – 22:00 год. вечора, а на маршруті № 2 «Площа Шкільна – ВПЗ» до 23:30 вечора.