25 квітня 2024 р.

Вінниччина однією з перших представила план заходів зі зменшення споживання природного газу на 30%

29.07.2014

Як повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, вчора, 28 липня, в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Вінницька облдержадміністрація представила свій план заходів зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на 30% на період опалювального сезону 2014/15 років. Окрім Вінницької, вчора розпочали вивчати плани зі зменшення споживання природного газу Київської, Житомирської, Полтавської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької обласних державних адміністрацій.
Рішення щодо розроблення планів областей зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на 30% на період опалювального сезону 2014/15 років було прийнято Кризовим енергетичним штабом, який очолює Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.
29 липня відповідні плани мають представити Київська міська державна адміністрація, Дніпропетровська, Харківська, Донецька обласні державні адміністрації; 30 липня - Львівська, Миколаївська, Одеська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Кіровоградська обласні державні адміністрації; 31 липня - Івано-Франківська, Волинська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Луганська обласні державні адміністрації.