26 квітня 2024 р.

Виїзна нарада представників галузі охорони здоров'я області

14.06.2013
13 червня 2013 року в залі засідань адмінбудинку відбулась виїзна нарада представників галузі охорони здоров'я Вінницької області. Зокрема, Світлани Шевчук - головного спеціаліста з терапії та сімейної медицини Департаменту охорони здоров'я та курортів ОДА, Сергія Шершуна - позаштатного кардіолога Департаменту, Наталії Кузьмінової - доктора медичних наук, професора Вінницького державного медичного університету ім. Пирогова та представника Департаменту з контролю якості лікарських засобів. В нараді взяли участь та запрошувались : заступник голови райдержадміністрації С. Снігур, головний лікар КУ «Чечельницька центральна районна лікарня» С. Могила, головний лікар КЗ «Чечельницький РЦ ПМСД» В. Коваль, представники аптечних закладів, лікарі амбулаторій, місцеві ЗМІ.
В процесі наради було обговорено ряд важливих питань. Перш за все, щодо модернізації сфери охорони здоров’я, визначеної Президентом України у програмі економічних реформ на 2010-2014рр. Основна увага приділялась таким напрямкам модернізації, як первинна медична допомога, екстрена медична допомога, охорона здоров’я матері та дитини – Національний проект «Нове життя». Під час результатів розгляду по первинній медичній допомозі заступником голови райдержадміністрації С. Снігуром було зазначено, що в Чечельницькому районі збільшено кількість амбулаторій : було 9, стало 10. За рахунок місцевих бюджетів проведено ремонти закладів первинної медицини. Організовано за графіком виїзні обстеження «вузькими» спеціалістами мешканців сіл району, цільові прийоми. Лікарі сімейної медицини району на сьогоднішній день мають поки що 3 автомобіля. Представники з області особливу увагу сконцентрували на забезпеченні населення якісними медичними послугами. Зокрема, йшлось про забезпечення такими послугами пацієнтів, хворих на серцево-судинні захворювання було зазначено, що на сьогоднішній день хворі на гіпертонію, за наявністю рецепту, виписаного дільничним лікарем, можуть купити ліки зі значною знижкою : від 10% до 60%. Поінформовано також щодо результатів по екстренній медичній допомозі.