19 березня 2024 р.

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.»

15.02.2019

Не одним сивим пасмом закосичена дата 15 лютого, день, коли в далекому 1989 році закінчилася для народів колишнього Союзу десятирічна війна в Афганістані. Минули роки. Але ця війна назавжди залишиться болем у серці нашого народу.

15 лютого у всіх закладах освіти району  відбудуться  урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Напередодні Дня відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав учні КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.» під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи Химишинець Ю.І. виготовили вітальні листівки власними руками, висловлюючи учасникам свою вдячність. Яскраві листівки були прикрашені з великою любов’ю і щирими побажаннями!