23 квітня 2024 р.

Відзначали працівників медичної галузі району

14.06.2013
13 червня 2013 року в приміщенні районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичних працівників. В цей день урочисто привітати представників найгуманнішої у світі професії прийшли як керівники медичних закладів району – КУ «Чечельницька центральна районна лікарня « С. Могила та КЗ «Чечельницький РЦ ПМСД» В. Коваль, так і очільники району – голова райдержадміністрації М. Качинський та голова районної ради С. Шепітко. У своєму вітальному слові до присутніх в залі медичних працівників, ветеранів медичної галузі, голова райдержадміністрації зазначив : « Ви – запорука нашого здоров’я, ви, не жаліючи зусиль і часу приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини – її життя». Микола Францович також відмітив злагоджену роботу працівників медичної галузі району, коротко окреслив стан реалізації у Чечельницькому районі завдань і доручень Президента України в напрямку забезпечення громадян якісними медичними послугами. До привітань долучився голова районної ради С. Шепітко : «Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання». Четверо кращих працівників отримали із рук керівництва району відзнаки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, ще четверо були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.
По закінченню офіційної частини заходу була представлена святкова концертна програма, організована працівниками районного будинку культури.