28 березня 2024 р.

Відтепер дитячий садочок є у кожній територіальній громаді Чечельницького району

11.07.2019

Відкриття нового дошкільного навчального закладу стало справжнім святом для громади села Бондурівка. Другий поверх приміщення сільської ради реконструювали під дитсадок за півтора року,  а сьогодні перерізали стрічку до закладу. І віднині, 15 маленьких бондурівчан переступили поріг свого другого дому.

- Я щиро радий і пишаюся тим, що об'єднавши всі зусилля ми створили належні умови для розвитку найменших бондурівчан. Бажаю нашим малюкам хорошого настрою, гарних друзів, веселощів та цікавих відкриттів в новому дитячому садку. Хочу, щоб він став вашою другою домівкою, куди ви завжди поспішатимете з радістю і цікавістю, - привітав присутніх голова райдержадміністрації Сергій Пустовий. До привітань приєднався і голова районної ради Сергій П¢яніщук. – На початку року депутатами районної ради було одностайно прийнято рішення про виділення 250 тис грн на придбання обладнання та інвентаря. І вже за кілька місяців ми бачимо сучасно обладнаний, гарний садочок, - додав Сергій Вікторович. Керівники району вручили подарунок – пральну машину-автомат.

- Пригадую, коли мене обирали, то відсутність дитячого садочку була проблемою №1. Тоді мало хто вірив, що питання буде вирішуватися. А сьогодні це сталося. Крім того, це створення 5-ти додаткових робочих місць для персоналу. Тому бажаю, аби у цьому садочку виховувалися світлі, виховані, навчені дітки, які будуть прославляти наше село, - зауважила сільський голова Валентина Слюсар. Вона також вручила подяки та запашні короваї всім тим, хто долучився до реалізації цього проекту. Гості, в свою чергу, подарували набори іграшок, техніку для кухні, а засновник агроформування Олександр Лехман пообіцяв встановити на території садочка дитячий ігровий майданчик.

- Ми отримали чудовий подарунок – новий, сучасний дитячий садок. Але він не лише для наших малюків – а й для наступних поколінь. Ми розуміємо і цінуємо те, що заради здійснення мрії були докладені чималі зусилля влади, громади, спонсорів, батьків та використані неабиякі кошти і в результаті наш «Журавлик» сьогодні народився, - привітала присутніх директорка ДНЗ Алла Кривенька.

Велика концертна програма, атракціони, весела музика, розваги, вечірня дискотека, смачний шашлик та юшка - бондурівчани уміють працювати і уміють відпочивати!

Довідково: Реконструкція будівлі відбулася коштом державного, обласного, районного та сільського бюджетів, а також завдяки меценатам – сільгоспвиробникам. Дошкільний навчальний заклад розрахований на одну різновікову групу дітей, просторий, обладнаний сучасними меблями, має автономну котельню на твердому паливі.