26 квітня 2024 р.

Відбувся випуск у музичній школі

11.06.2019

У цьому році школу закінчили 11 випускників, зокрема: 5 випускників музичного відділу - 2 піаністи, 3 баяністи та 6 учнів - художнього відділу.
9 вихованців закінчили школу на «відмінно», 2 - на «відмінно» та «добре».
Хочеться відзначити Санівську Крістіну, яка в цьому році закінчила школу по класах фортепіано і баяна, відмінно здавши випускні іспити та інших випускників: Абраменка Івана, Комарову Каріну, Мочульського Олександра та Косаківського Олега.
В цей урочистий день всіх випускників привітали :
директор школи Таранець Віра Іванівна, начальник відділу культури і туризму Чечельницької РДА Шумило Аліна Петрівна, першокласниця Рубановська Діана, випускниця Комарова Каріна та Схабовська Тетяна Пилипівна - предскавник батьківського комітету.

Після урочистої частини відбувся святковий звітний концерт. Щедрими оплесками глядачі зустрічали майстерне виконання учнями 22 творів Ф.Шопена, Варламова, Р.Квінти, В.Зубкова та В.Косенка. Ми висловлюємо подяку викладачам та учням за гарний концерт і чудовий настрій.