26 квітня 2024 р.

Відбувся VІІ обласний Форум з нагоди Дня усиновлення

27.09.2018

26 вересня 2018 року в атмосфері сімейного затишку відбувся VІІ обласний Форум з нагоди Дня усиновлення, який проходив у формі художнього звіту про проведену роботу. В цьому році - 10 років з того Дня, як свято усиновлення було запроваджено на державному рівні.

Прийомні батьки-вихователі, опікуни, працівники служб у справах дітей та соціальних служб, а також діти зібралися в актовій залі Вінницького училища культури та мистецтв ім. М. Леонтовича аби поділитись успіхами, проблемами, проаналізувати результати спільної роботи.

Участь у даному заході взяли і батьки-вихователі, прийомні батьки (Валентина Шумило) та опікуни (Антоніна Бура) із Чечельницького району. У рамках форуму родини, що взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поділилися особистими історіями з виховання дітей, їхніми талантами, навчальними та професійними здобутками.

Учасників форуму вразив той факт, що чимала кількість усиновлювачів, прийомних батьків та опікунів взяли та продовжують брати  участь у захисті нашої держави на Сході та, попри "імунітет" від мобілізації, були учасниками антитерористичної операції.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих і віддали данину вдячності тим, хто стоїть на сторожі миру.

Усі присутні батьки-вихователі, прийомні батьки, опікуни отримали сувенірні подарунки та позитивні емоції від споглядання концерту.

Сектор опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації