13 липня 2020 р.

Відбувся вебінар з питань здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді

24.06.2020

23 червня Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Центром підвищення кваліфікації публічних службовців вперше проведено в програмі ZOOM вебінар з питань здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді.

До участі у заході змогли підключитися 73 слухачі, серед них – директори центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, керівники комунальних закладів, відділів та працівники сільських, селищних міських рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області, до повноважень яких належить питання надання соціальних послуг.

У ході проведення вебінару розглянуто особливості надання соціальних послуг різним категоріям сімей з дітьми в умовах карантину. Учасники вебінару отримали інформацію про актуальні зміни у законодавстві, які регулюють засади та порядок надання соціальних послуг, а також які регулюють організаційні засади діяльності надавачів соціальних послуг. Крім того, опрацьовано Державний стандарт надання соціальної послуги профілактики, затверджений наказом Мінсоцполітики від 10.08.2015 № 912.