21 листопада 2019 р.
- 21 листопада в актовій залі районної ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи. Початок об 11.00; - 22 листопада в актовій залі районної ради відбудеться пленарне засідання 26 сесії Чечельницької районної ради 7 скликання. Початок о 9.00; - 22 листопада у смт Чечельник біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій о 14.00 розпочнеться мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні;

Відбувся тренінг щодо запобігання та протидії домашньому насильству

29.08.2019

28 серпня 2019 року в актовому залі  Чечельницької райдержадміністрації проведено тренінг щодо запобігання та протидії домашньому насильству, проведений очільницею ГО " Бюро Інституційного розвитку" Сергієнко Наталією Віталіївною, на якому взяли участь суб’єкти соціальної роботи: працівники Чечельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Чечельницької РДА та управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА на чолі із заступником голови райдержадміністрації  Ольгою Беседою.