25 квітня 2024 р.

Відбувся семінар-тренінг для координаторів районних ресурсних центрів

21.04.2015

Відбувся  семінар – тренінг для координаторів районних ресурсних центрів громад  та ресурсних  контактних осіб
Днями у м. Вінниця відбувся  семінар – тренінг для координаторів районних ресурсних центрів громад  та ресурсних  контактних осіб за участі інженера Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ" Миколи Коломійця, координаторів Вінницького ОПВ Анастасії Ланіної та Наталії Карпенко на тему: «Особливості  впровадження  Проекту задля  побудови ефективного партнерства та  досягнення стійких результатів».
В ході семінару були розглянуті наступні питання:
·        Соціальна мобілізація громади: визначення, концепція, мета та інструменти
·        Районний ресурсний центр. Цілі, завдання та функції.
·        Керівні принципи забезпечення наочності проекту.
·        Ознайомлення з концепцією демонстраційних громад.
·        Ефективні канали комунікації між РРЦГ та громадськістю (інфовісники, демонстраційні стенди, успішні історії, співпраця зі ЗМІ, соцмережі).
·        Особливості  розробки та впровадження МПП. Роль районного координатора.
·        Практична взаємодія мережі ресурсних центрів громад з ресурсним центром зі сталого розвитку Вінницького торговельно-економічного інституту. (за участі координатора ресурсного центру зі сталого розвитку, викладача ВТЕІ Наталії Махначової ).