26 квітня 2024 р.

Відбувся оргкомітет з підготовки і проведення на Вінниччині осінніх

10.09.2014
Відбувся оргкомітет з підготовки і проведення на Вінниччині осінніх сільськогосподарських ярмарків

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко 10 вересня провів засідання організаційного комітету з підготовки щорічних осінніх ярмарків з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів.
Згідно розпорядження голови ОДА Анатолія Олійника від 2 вересня 2014 року № 487, у місті Вінниці щосуботи, починаючи з кінця вересня і до 1 листопада включно, на території ринку «Західний», по проспекту Юності та на майдані біля ТК «Дастор» проходитимуть ярмарки, де товари реалізовуватимуться за цінами виробників.
«Ми маємої детально проаналізувати всі проблеми та виклики, пов’язані із організацією і проведенням осінніх ярмарків», - зауважив Андрій Гижко, звертаючись до членів оргкомітету.
Із пропозиціями щодо формування списків учасників ярмарків, виділення ринкових місць, узгодження руху транспорту під час їх проведення, організації парковки для транспортних засобів покупців, а також проведення рекламної роботи та узгодження ярмаркової діяльності із міською радою перед учасниками зібрання виступив начальник управління торгівлі, платних послуг та цінової політики, заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Анатолій Каплун.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА