29 березня 2024 р.

Відбулося засідання робочих груп по сплаті податків, виплаті заробітної плати та детінізації економіки району

21.10.2019

17 жовтня у приміщенні Чечельницької РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Савчука пройшли засідання районних робочих груп з питань:

1) забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат;

2) забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

3)   з питань детінізації економіки району.

У засіданні робочих груп взяли участь представники Чечельницької державної податкової інспекції, Чечельницького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області,   управління агропромислового розвитку РДА, Чечельницької філії Вінницького ОЦЗ, фінансового управління РДА, управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА, Чечельницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, відділу освіти РДА.

Голова районних робочих груп акцентував увагу на активізації роботи усіх служб району з боржниками зі сплати ЄСВ та прийняте комісійне рішення проводити щомісячний моніторинг боржників зі сплати ЄСВ та платежів до Пенсійного фонду за даними державної податкової інспекції. Учасниками засідання рекомендовано Чечельницькій державній податковій інспекції підготувати листи-повідомлення до боржників зі сплати ЄСВ на право оскарження боргу у судовому порядку. Також було наголошено на продовженні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед підприємств, організацій, ФОП району з питань дотримання законодавства про працю та зайнятості населення, а також усуненні негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин.