16 квітня 2024 р.

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

14.01.2021

13 січня  2021 року головою  районної державної  адміністрації Олегом Храновським  проведено засідання комісії  з питань техногенно-екологічної  безпеки   та надзвичайних  ситуацій  на якому  розглянуто питання захворюваності на  особливо небезпечну інфекційну  хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19.

Як повідомив головний лікар Чечельницького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Коваль В.А.  станом  на 13 січня 2021 року  з початку  епідемії   підтверджено 156 випадків коронавірусної хвороби. Одужало 129 громадян, на лікуванні  знаходиться 27. У стаціонарному відділенні  Чечельницької лікарні  знаходиться 5 хворих з діагнозом пневмонія.

Тривають перевірки  закладів торгівлі, громадського харчування   щодо дотримання  умов карантину, які проводять працівники поліції  спільно  з фахівцями Бершадського міжрайонного управління Держпродслужби.   В цілому  ситуація  є контрольованою. Жителі  та підприємці Чечельницької та Ольгопільської  громад в основному виконують вимоги карантину.