31 травня 2020 р.

Відбулося чергове засідання комісії з питань надання державної допомоги та житлових субсидій

08.11.2019

В Чечельницькій районній державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань надання державної допомоги та житлових субсидій, яке провела керівник апарату райдержадміністрації Ольга Тимофієва. Учасники засідання розглянули заяви 19-ти громадян на призначення субсидій за сплату комунальних послуг. Вирішення даного питання, згідно чинного законодавства, потребувало комісійного розгляду через певні особисті життєві обставини заявників. За результатами розгляду поданих документів та актів обстеження матеріально-побутових умов проживання даних громадян комісія винесла рішення про призначення субсидії  на відшкодування витрат для придбання твердого палива і скрапленого газу та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг усім заявникам.