27 квітня 2024 р.

Відбулась нарада стосовно організації в районі шостої хвилі часткової мобілізації

25.06.2015

25 червня 2015 року в райдержадміністрації відбулась нарада  стосовно виконання Указу Президента  України «Про часткову мобілізацію», зокрема, налагодження співпраці при організації шостої черги часткової мобілізації . На нараду прибув військовий комісар Тростянецького об’єднаного  районного військового комісаріату  Охріменко А.П., голова райдержадміністрації  Пустовий С.М., заступник голови районної ради  Гук П.І. , сільські голови, представники сільськогосподарських та промислових  підприємств .
  Розпочав нараду голова райдержадміністрації Пустовий С.М. якій доповів. що всього мобілізовано протягом 1-5 хвиль  –  140 чоловік . А саме :
Берізки   ( 6 чол. )
Білий камінь ( 4 чол. )
Бондурівка  ( 16 чол.)
Бритавка (5 чол.)
Вербка  ( 18 чол )
Демівка  (3 чол. )
Куренівка  ( 2 чол. )
Луги  ( 3 чол.)
Любомирка  - 0 .
Ольгопіль (  16 чол. )
Рогізка  ( 6 чол. )
Стратіївка  ( 2 чол. )
Тартак  ( 14 чол.)
Червона гребля  ( 7 чол. )
Чечельник  ( 35 чол.)

Крім цього,  8 наших земляків несуть службу у добровольчих батальйонах.
Участь в АТО взяли  10 співробітників районного відділу внутрішніх справ .
За період мобілізації у 2015 році  на перевезення військовозобов’язаних використано з районного бюджету 27 тис. грн., радою сільськогосподарських виробників надано допомогу на перевезення в сумі 7,2 тис грн.  Доставка військовозобов’язаних здійснювалась як до Тростянецького військового комісаріату ( 5 доставок ), так і до учбових центрів, зокрема  :
Яворівський район Львівська обл. -1 доставка ;
м. Полтава  - 2 доставки;
м. Вінниця  ВЧ 3008  - 3 доставки ;
м. Могилів -  Подільський  - 1 доставка ;
м. Козятин на обласну призовну комісію -  3 доставки .
   Більшість сільських рад організовували надання матеріальної допомоги   мобілізованим ,  проводи,  а також їх доставку до Чечельника .
   Станом на 22.06.2015 року статус учасників бойових дій отримав  21 житель району : Вербка – 8 , Бондурівка – 7 , Червона Гребля – 1 , Чечельник -3 , Бритавка -1 , Ольгопіль – 1 .
  Військовий комісар Тростянецького ОРВК  Охріменко А.П. довів до присутніх вимоги розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 червня 2015 року № 367  щодо організації  шостої черги часткової мобілізації  , терміни її проведення  та основні організаційні моменти . За словами військового комісара, основною метою шостої черги часткової мобілізації  є заміна військовослужбовців , які були призвані у червні – липні 2014 року. Також Охріменко А.П.  відповів на актуальні питання , які ставили сільські голови  щодо організації  оповіщення  військовозобов’язаних, впливу на осіб, що ухиляються від мобілізації  та закликав до  співпраці всіх відповідальних за виконання даних завдань .