26 квітня 2024 р.

Відбулась чергова 25 сесія районної ради 6 скликання

23.04.2015
23 квітня 2015 року в залі засідань адмінбудинку відбулось чергове засідання 25 сесії Чечельницької районної ради 6 скликання, за участю голови районної ради С. Шепітка, голови райдержадміністрації С. Пустового, заступника голови  райдержадміністрації О. Беседи, депутата обласної ради П. Каленича. На сесію також запрошувались : начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови територіальних громад, прокурор району, місцеві ЗМІ.
На порядок  денний 25 сесії районної ради для розгляду були винесені наступні питання :
            1. Звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих повноважень з квітня 2014 року по квітень 2015 року.
            Доповідає: Пустовий С.М.    – голова райдержадміністрації.
            2. Різне:
            2.1.  Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування служби за контрактом на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 21 грудня 2011 року № 84.
            Інформує: Шестаківський О.В. – завідуючий сектором цивільного захисту,
                                                                    оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними                                                                 органами райдержадміністрації.
            2.2. Про районну Комплексну програму соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2015-2016 роки.
            Інформує: Мартинюк С.М. – начальник управління праці та  соціального
                                                              захисту населення райдержадміністрації.
            2.3. Про районну Комплексну програму надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2015-2019 роки.
            Інформує: Мартинюк С.М. – начальник управління праці та  соціального
                                                             захисту населення райдержадміністрації.
            2.4. Про програму протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Чечельницькому районі на 2015 рік.
            Інформує: Бурбело А.В.     –  в.о.начальника управління ветеринарної
                                                             медицини в Чечельницькому районі.
            2.5.Про програму збереження та охорони навколишнього природного середовищав Чечельницькому районіна 2015 -2020 роки.
            Інформує: Савчук В.В.     –   начальник  відділом економіки та торгівлі
            2.6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за
1 квартал 2015 року.
            Інформує: Решетник Н.О.  – начальник фінансового управління
                                                             райдержадміністрації.
            2.7. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 15 січня 2015 року № 301 «Про районний бюджет на 2015 рік».
            Інформує: Решетник Н.О.  – начальник фінансового управління
                                                            райдержадміністрації.
            2.8. Про створення комунальної установи «Чечельницький районний методичний центр».
            Інформує: Деменчук Г.В.  – головний спеціаліст відділу освіти
                                                            райдержадміністрації.
            2.9. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 6 скликання від 21.09.2012 р. № 155 «Про порядок управління майном спільної власності територіальних громад сіл та селища Чечельницького району».
            Інформує: Шепітко С.В.    – голова районної ради.
            2.10.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду.
            Інформує: Кохановський О.В. – начальник відділу Держземагентсва
                                                                 в Чечельницькому районі.
            За результатами 25 сесії районної ради 6 скликання були прийняті відповідні рішення.