17 лютого 2019 р.
15 лютого об 11:00 відбудуться урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В програмі - виступ ансамблю Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану "Перевал". Місце проведення - районний будинок культури. Вхід - вільний.

Відбулась церемонія інтронізації предстоятеля Православної церкви України (ПЦУ), митрополита Київського і всієї України Епіфанія

05.02.2019

У Соборі Святої Софії Київської під час божественної літургії 3 лютого відбулася церемонія інтронізації (входження на престол) предстоятеля Православної церкви України (ПЦУ), митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

У церемонії взяли участь Президент України Петро Порошенко та його дружина Марина Порошенко, урядовці, представники духовенства та громадськості.