28 березня 2024 р.

Від вторгнення агресора Маріуполь захищають бійці з двох батальйонів

10.09.2014
Від вторгнення агресора Маріуполь захищають бійці з двох батальйонів Вінниччини
Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко очолив делегацію вінничан, які відвідали 9-й вінницький батальйон територіальної оборони та військовослужбовців батальйону військової частини 3008 Національної гвардії України, місцем дислокації яких нині є м. Маріуполь. Разом із ним у гості до бійців-земляків цими вихідними завітали журналісти з регіональних телеканалів ВОДТРК «ВІНТЕРА» і «Еверест» та газети РІА.
Метою поїздки стало безпосереднє ознайомлення із потребами бійців нині та в рамках підготовки до зими. Крім того, привезли черговий вантаж допомоги від громади Вінниччини: укріплення для броні, холодильника та їжі.
За словами заступника командира батальйону Василя Мазура, дефіциту у їжі в бійців не має.
«Нам не вистачає матеріально-технічного забезпечення, бронежилетів, касок, запчастин до автомобілів, техніки. Також потрібен теплий одяг», - зауважив Василь Мазур.
Ще понад сімдесят бійців краю прибуло на підсилення у м. Маріуполь

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА