19 квітня 2024 р.

В.Гройсман: Потрібно демонтувати стару систему надання адміністративних

26.11.2015

В.Гройсман: Потрібно демонтувати стару систему надання адміністративних послуг і побудувати нову, - за європейським зразком

«Централізована система опирається, але треба поставити у цьому питанні крапку, демонтувати стару систему і побудувати нову, - за європейським зразком, систему надання адміністративних послуг», - заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, підводячи підсумки наради, присвяченої обговоренню питань щодо передачі органам місцевого самоврядування повноважень із надання адміністративних послуг.Він підкреслив, що під час роботи над відповідними законопроектами «ми намагалися зробити майбутню систему зрозумілою, досконалою і кращою ніж та, що є сьогодні». При цьому керівник Парламенту наголосив, що певні недосконалості нової системи можна буде виправити на законодавчому рівні відповідно до практики її застосування.
В.Гройсман звернувся до депутатських фракцій, груп і Апарату Парламенту, аби законопроекти були доопрацьовані і внесені до сесійної зали на розгляд депутатів вже у нинішній четвер.
Також Голова Верховної Ради нагадав, що у четвер Парламент повинен розглянути і ухвалити закон про державну службу.