16 квітня 2024 р.

В.Гройсман: Місцеві вибори на тимчасово окупованій території Донбасу

08.10.2015

В.Гройсман: Місцеві вибори на тимчасово окупованій території Донбасу можливі тільки за умови повного виведення російських військ та роззброєння бойовиків

Місцеві вибори на тимчасово окупованій території Донбасу можливі тільки за умови повного виведення російських військ та роззброєння бойовиків.
Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час пленарного засідання Парламенту у середу, підбиваючи підсумки дискусії після виступу Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.
«Перше: жодного особливого статусу територій не визначено проектом до Конституції. Друга позиція: жодної амністії злочинцям проти людства, вбивцям не може бути взагалі, навіть подумки», - заявив В.Гройсман.
«І третя позиція: вибори можуть відбутися тільки тоді, коли всі, хто мають зброю, будуть повністю викинуті з цієї території, яка є українською, яка не має жодного спеціального статусу і не буде мати, і це мають бути бездискусійні норми», - наголосив він.