19 квітня 2024 р.

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

26.10.2020

Голова Верховної Ради України одним із перших серед очільників держави взяв участь у голосуванні на місцевих виборах у Києві. Свій вибір Голова Парламенту зробив на виборчій дільниці № 800982.

“Це дуже важливі вибори для нашої держави. Маю такі ж надії, як і всі, хто прийшов сьогодні підтримати ту чи іншу політичну силу, аби у кожному регіоні, місті або громаді була обрана ефективна та спроможна влада”, - сказав Дмитро Разумков та відзначив, що в рамках децентралізації місцева влада отримує багато не тільки повноважень і коштів, але й  відповідальності. “Тож важливо, щоб ця влада розуміла, що буде робити для місцевого розвитку та головне - що саме вона буде відповідати перед виборцями за свої вчинки та обіцянки”, - зазначив він.

Щодо роботи Верховної Ради України Дмитро Разумков уточнив, що 2-го листопада планується проведення Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, а з 3-го листопада - пленарний тиждень. “Я думаю, що в перші дні ми повинні перейти до розгляду Державного бюджету на 2021 рік”, - сказав Дмитро Разумков та додав, що у державі непроста епідеміологічна ситуація, яка може впливати на роботу Верховної Ради.

Також Голова Парламенту відзначив, що сьогодні немає підстав та можливостей для перенесення другого туру місцевих виборів. “Я впевнений, що другий тур виборів повинен відбутися, тому що ми не можемо залишити громади без легітимної влади. Адже всі розуміємо, що захист здоров'я наших громадян в умовах боротьби з коронавірусом – це спільна відповідальність як місцевої, так і центральної влади. Важливо, щоб вся владна вертикаль працювала на єдиний результат”, - зауважив Дмитро Разумков.