28 березня 2024 р.

Важливі питання розглядали під час зустрічі із дружинами і матерями

26.06.2015

Важливі питання розглядали під час зустрічі із дружинами та матерями учасників АТО

25 червня 2015 року в c. Ольгопіль відбулась зустріч робочої групи органу виконавчої влади разом із заступником голови райдержадміністрації Беседою О.В. з матерями та дружинами учасників бойових дій, які перебувають  в зоні АТО. Зокрема, рідні воїнів цікавились щодо процедури встановлення особи учасника бойових дій, пільг для тих, хто брав безпосередню участь в  зоні АТО, які надаються згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту РДА Бучацька В.С. поінформувала щодо піднятих питань та роздала пам’ятки з номерами телефонів всіх соціальних служб та з повною інформацією про пільги. Розглядались також і земельні питання, на які відповідав начальник Держземагентства у Чечельницькому районіКохановський О.В. Він також роздав відповідні інформаційні матеріали з вказуванням переліку документів на отримання земельної ділянки. По питанню оздоровлення, які належать по праву  учасникам  бойових дій в зоні АТО відповів представник галузі медицини району - Буртовий І.Ф. В ході зустрічі було піднято ряд інших важливих питань до представників влади району, обґрунтовану відповідь на які надавала заступник голови райдержадміністрації Беседа О.В. Було також рекомендовано всім присутнім матерям і дружинам учасників АТО створити на території районну громадську організацію, та обрати її керівника. Дана пропозиція була сприйнята позитивно та реалізуватиметься вже найближчим часом.