02 червня 2020 р.

В річницю президентства Володимира Зеленського, починаю звітувати про роботу команди Вінниччини з моменту мого призначення

21.05.2020

Ми визначились з пріоритетами та розробили чіткий план розвитку регіону. Хоча COVID-19 вніс суттєві корективи в нашу роботу, ми продовжуємо працювати над головним пріоритетом - розвитком економічного потенціалу регіону та покращенням якості життя людей.

Вінничина, без сумніву, агропромисловий лідер країни і ми використовуємо це як фундамент для створення агрокластеру та реалізації AGRO-IT-проектів. А також залучення інвестицій та розвитку індустріальних парків - це наступні завдання які ми реалізовуємо.

Чого потребуємо найбільше?
ЧАСУ. Ми не пішли шляхом поверхневих змін. Наша робота націлена на докорінні зміни в області.

Найближчим часом публічно прозвітую про роботу та які трансформації чекають область цього та наступних років!

Попереду - багато роботи. Разом і далі!

#Разомідалі.
#Рік_президент