26 квітня 2024 р.

В районі відбувається перевірка цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

11.06.2019

Відповідно  до  Плану основних  заходів цивільного  захисту Вінницької територіальної  підсистеми  єдиної  державної  системи  цивільного  захисту  на 2019 рік, затвердженого  розпорядженням  голови Вінницької  обласної  державної  адміністрації  від 17.01.2019 року  № 40  та плану  роботи  Головного  управління  ДСНС України  у Вінницькій області  на  2019 рік   з 10   по  14 червня у  Чечельницькому  районі   проводиться  комплексна  перевірка та  оцінка  Чечельницької  районної  ланки територіальної  підсистеми  єдиної  державної  системи цивільного захисту.

Мета перевірки:

перевірити  стан  виконання  нормативно-правових актів  з  питань  цивільного захисту, пожежної  та  техногенної  безпеки;

оцінити  готовність  райдержадміністрації та  в  цілому  районної  ланки до  запобігання  і  реагування  на  можливі  надзвичайні  ситуації  мирного  часу  та  в  особливий  період;

перевірити  знання  керівників  органів  місцевого  самоврядування   та керівного  складу цивільного  захисту;

перевірити  підготовку  населення  щодо  вміння  діяти  при  виникненні надзвичайних  ситуацій;

надати  практичну  і  методичну  допомогу  щодо  покращення  стану  цивільного  захисту.

Окрім  документів  з  цивільного  захисту, пожежної  та  техногенної безпеки  заплановано 12-13 червня    провести практичне відпрацювання  дій  екстренних  служб  при  ліквідації  умовної  надзвичайної  ситуації.

Перевірці  підлягають  всі  служби  цивільного  захисту району, сектор цивільного  захисту  райдержадміністрації, сільські  селищна  рада.

Очолює  комісію  з  перевірки   Сторожук  Олег  Володимирович  – заступник начальника  Головного  управління  ДСНС  України  у  Вінницькій  області,   полковник  служби  цивільного  захисту.

Завідувач сектору цивільного захисту РДА Олег Шестаківський