29 березня 2024 р.

В приміщенні Ольгопільської сільської ради працює агентський пункт по наданню послуг щодо питань пенсійного забезпечення

11.04.2019

Бершадське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області повідомляє, що на території с. Ольгопіль в приміщенні Ольгопільської сільської ради працює агентський пункт по наданню послуг щодо питань пенсійного забезпечення.

Графік прийому громадян.

Друга та четверта п’ятниця місяця з 9-00 до 13-00 години.

Перелік послуг.

1. Надання довідкової інформації (номер телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернення на прийом, тощо).
  2. Попередній запис на прийом до керівництва управління або керівників структурних підрозділів управління.
  3. Надання консультацій, щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків застрахованих осіб та платників ЄСВ.
  4. Надання консультацій з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.
  5. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій; виплати допомоги на поховання.
  6. Приймання документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
  7. Прийом заяв та документів щодо:
  • переведення виплати пенсії за новим місцем проживання;
  • виплата пенсії за довіреністю;
  • зміна способу виплати пенсій;
  • поновлення виплати пенсій;
  • перерахунок призначених пенсій;
  • встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
  • виплата недоотриманої пенсії.
  1. Прийом документів для виплати допомоги на поховання.
  2. Допомога в заповнені анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
  3.  Видача пенсійного посвідчення.

11.Приймання заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

12.Надання практичної допомоги в процесі реєстрації користувача у веб-порталі.

13.Надання електронних послуг Пенсійного фонду України (система надання послуг в електронній формі) за допомогою веб-порталу.

Надання послуг за попереднім замовленням за тел. 2-13-24

1. Надання довідок про складові та розмір пенсій.

2. Надання довідок про перебування на обліку.

3. Надання інформації про застраховану особу (довідки форми ОК – 2, ОК – 5, ОК - 7).

4.Ознайомлення з матеріалами пенсійної справи, отримання виписок з розпоряджень про призначення (перерахунок) пенсій, про періоди страхового стажу та заробітної плати, що враховуються при обчислені пенсії, копіями документів, які знаходяться в пенсійній справі (за попереднім замовленням).

Перший заступник начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Людмила Іванова