19 квітня 2024 р.

В приміщенні адмінбудинку відбувся семінар з питань

16.10.2015
16 жовтня 2015 року в залі засідань адмінбудинку відбувся семінар з питань енергоефективності, за участю голови районної державної адміністрації Пустового С.М., заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В., заступника голови районної ради Гука П.І.,  депутатів районної, селищної та сільських рад, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ, активу району, ЗМІ. Семінар проходив також за безпосередньої участі регіональних представників компаній, відповідальних за сучасні енергоефективні технології (обладнання), зокрема : Красоти Віталія Володимировича – регіонального представника компанії «Хенкель» та Танадая Дениса Анатолійовича – регіонального представника компанії «Стенопласт».
         Відкрив семінар голова райдержадміністрації Пустовий С.М., яким було зазначено, що на сьогоднішній день питання енергетичної незалежності є питанням національної безпеки та темою номер один після подій на Сході. «Держава робить рішучі кроки щодо створення максимально сприятливих умов щодо утеплення житлових будинків», - зауважив Сергій Михайлович.
         В рамках семінару з питань енергоефективності за допомогою представлених слайдів були розглянуті наступні питання :
-         «Державна підтримка утеплення житлових будівель в Україні: умови та перспективи» - інформував Кучерявий Ю.О. - головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації;
-         «Сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків» - інформував регіональний представник компанії «Хенкель»;
-         «Роль вікон в енергозбереженні будинків» - інформував регіональний представник компанії «Стеклопласт»;
-         Щодо досвіду кредитування банками заходів з утеплення будинків поінформувала керівник районного відділення АТ «Ощадбанк» Пірникоза А.М.
-         Про успішну практику утеплення будинків інформував Істратов В.В., який вже взяв кредит на утеплення.
Після плідної роботи семінару, обміну досвідом та пропозиціями, були прийняті відповідні рішення, спрямовані на створення належних умов та доступності енергоефективності для населення району.