29 березня 2024 р.

В католицькому храмі відбулося урочисте богослужіння

06.04.2015

В католицькому храмі відбулося  урочисте богослужіння

Свято Світлого Христового Воскресіння, Великдень – головна подія року для християн і найбільше християнське свято.  В неділю, 5 квітня 2015 р. в  католицькому  храмі Святого Йосипа Обручника у селищі Чечельник відбулося урочисте богослужіння. З нагоди святкування дня Христового Воскресіння у костелі зібралися всі віруючі парафіяни разом із керівництвом області та району – начальником управління у справах релігій та національностей облдержадміністрації Ігорем Салецьким, головою райдержадміністрації С.Пустовим та головою районної ради С. Шепітком. На богослужінні були також присутні і представники волонтерської організації «Мирна Україна».
Начальник  управління у справах релігій та національностей облдержадміністрації Ігор Салецький привітав усіх парафіян із святом Великодня та, користуючись нагодою,  вручив настоятелю  о.Петру Новосельському документи, які засвідчують те, що костел є власністю вірян римо-католицької парафії. Доповнив представника  з області голова райдержадміністрації Сергій Пустовий. Очільник району  привітав усіх присутніх вірян зі святом, та подякував настоятелю парафії о. Петру за патріотизм, активну життєву позицію, за сприяння в організації допомоги учасникам АТО. В цей день настоятель парафії Святого Йосипа Обручника отримав із рук  представників волонтерської організації «Мирна Україна» Подяку та  щирі слова вдячності.