24 квітня 2024 р.

В. Гройсман: Ми маємо зберегти систему децентралізації місцевих

18.12.2015
В.Гройсман: Ми маємо зберегти систему децентралізації місцевих бюджетів, які дали можливість зітхнути з полегшенням місцевому самоврядуванню

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в інтерв’ю каналу «112» наголосив на необхідності збереження системи децентралізації місцевих бюджетів, які дали можливість зітхнути з полегшенням місцевому самоврядуванню.
«Той бюджет, який ми отримали від уряду, не дає відповіді на це питання, а навпаки, значно погіршує децентралізацію, і ми маємо це врегулювати, - підкреслив В.Гройсман. Водночас, він наголосив на тому, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримує парламент на цьому шляху, тому питання буде врегульоване.
Щодо розвитку малого і середнього бізнесу, то, на думку керівника парламенту, треба дати можливість їм нормально розвиватись. У цьому контексті він зазначив, що у цьому році парламент має ухвалити у першому читанні нормальний Податковий кодекс на базі проекту, запропонованого Комітетом з питань податкової та митної політики.
На думку Голови парламенту, проект Податкового кодексу слід добре доопрацювати для того, аби з другої половини наступного року в дію вступила «прогнозована система податків». «Людям треба зрозуміти, як працює ця система, і далі, як в усіх європейських країнах, провадити її в життя, щоб це не було «з коліс», коли можна зробити дуже багато помилок», - підкреслив він.