29 березня 2024 р.

В Головному Управлінні ДСНС області відбувся брифінг стосовно

03.09.2015

В Головному Упралінні ДСНС області відбувся брифінг стосовно екологічної ситуації у регіоні

Сьогодні, 3 вересня, відбувся брифінг, організований оперативно-рятувальною службою Вінниччини та Управінням екології у Вінницькій області стосовно задимлення, яке спостерігається в обласному центрі та навколо нього. Працівникам засобов масової інформації було повідомлено, що задимленість спричинено спалюванням сміття, сухої трави, очерету, бур’янів та пожнивних залишків на присадибних ділянках і полях сільськогосподарських підприємств в сусідніх із Вінницею районах. Крім того, на даний час відбувається горіння торфу у Калинівському районі на незначній площі (залишилося ліквідувати 0,1 га ).

Головуючий на зустрічі із журналістами начальник ГУДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив , що ситуація контрольована, приводу для паніки немає, адже задимлення є тимчасовим та не становить будь-якої загрози для життя та здоров’я людей.