25 квітня 2024 р.

В Чечельнику відбувся мітинг-реквієм в знак вшанування пам'яті жертв голодоморів

22.11.2019

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні  проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Тож, 22 листопада, біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору в смт Чечельник відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу, прийшли голова районної ради Сергій П’яніщук, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Беседа, духовенство, представники  територіальних відомств, підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації, громадськість.

До пам’ятника жертвам голодомору було покладено квіти та колоски. Учасники мітингу-реквієм вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На останок, усі присутні запалили свічки пам’яті та поставили їх разом із квітами і колосками до пам’ятного знаку.

Цього дня кожна сільська громада Чечельницького району приєдналася до вшанування пам’яті мільйонів загиблих співвітчизників, провівши поминальні, жалобні заходи. Покладеними квітами до хрестів, пам’ятних знаків жертвам голодоморів, пом’янули своїх рідних, близьких…Бо ж практично немає таких сімей, які б не постраждали від голоду 1932-1933 років.