23 квітня 2024 р.

13.07.2018

Уже понад 13 300 родин для оформлення допомоги при народженні дитини надали перевагу електронній послузі, а не особистим відвідуванням органів соціального захисту населення. Таким чином, онлайн-сервіс, запущений з Міністерством соціальної політики і Міністерством юстиції минулого року, поступово набуває популярності. І це дуже круто!

Що також важливо – з-поміж тих, хто скористався е-послугою, переважна більшість залишилася задоволеною сервісом (83%). Такі дані ми отримали від регулярного онлайн-опитування, яке проводимо серед користувачів. Свої оцінки виставляють як ті, хто успішно скористався послугою, так і ті, кому було з якихось причин відмовлено у призначенні допомоги. Тож можна вважати, що оцінка якості сервісу об’єктивна і зважена.

Нагадуємо, що дана послуга реалізується за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що виконується Фондом Східна Європа.

Онлайн-оформленням допомоги при народженні дитини можна скористатись на оновленому Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги», а також – на порталі Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua.

Поділіться цією інформацією з тими, кому вона буде корисною.

Державне агентство з питань електронного урядування України
#eServices #еПослуги