Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
22 жовтня 2019 р.

Увага: Спалювання стерні

07.08.2019

У Чечельницькому районі  згідно доручення голови Вінницької облдержадміністрації від 05.08.2019р. № 01.01-13/4721 діє заборона на незаконне спалювання сухої рослинності та її залишків.

 

Під час жнив в районі відбуваються систематичні штучні підпали сухої рослинності та її залишків.  Доводимо до відома керівників агропідприємств, користувачів сільськогосподарських угідь й орендарів водних об’єктів,  що відповідно до вимог чинного законодавства (ст. 16 та 22  Закону України « Про охорону атмосферного повітря» ,  ст. 35 та 37 Закону України «Про охорону земель» та ін.), за яку передбачена  адміністративна відповідальність відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також передбачена кримінальна відповідальність згідно ст.245 Кримінального Кодексу України.

Давайте пам’ятати, що знищення сухої рослинності та її залишків – це знищення флори і фауни нашого регіону. Разом з цим  вогонь знищує безцінну мікрофлору полів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки.

Провідний спеціаліст з питань екології та природніх ресурсів Яремчук А.В

 

 


« Повернутись