02 травня 2024 р.

Увага: оголошується конкурс дитячого малюнка «Моя родина вільна від насильства»

10.10.2019

Обласний конкурс дитячого малюнку «Моя родина вільна від насильства» проводиться з метою виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей шкільного віку.

До участі в Конкурсі допускається кожна дитина, яка проживає та навчається у Вінницькій області віком від 7 до 17 років (включно).

Конкурс проходить в номінаціях:

•  «Перша вікова категорія» - автори робіт від 7 до 10 років;
  •  «Друга вікова категорія» - автори робіт від 11 до 15 років;
  •  «Третя вікова категорія» - автори робіт від 16 до 17 років (включно).

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок.

Роботи, надані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Надсилаючи роботу на Конкурс, учасник/учасниця (або законний представник учасника, який не досягнув 14 років) тим самим погоджується з умовами Конкурсу, що зазначені Умовах проведення конкурсу.

Конкурс проводиться у два етапи:

•  перший етап Конкурсу проводиться з 04.10.2019 р. до 25.10 2019 р. у

районах, містах, ОТГ. За підсумками проведення першого етапу Конкурсу за рішенням відповідного журі райдержадміністрації та міської ради міст обласного значення до 04.11.2019 р. по одній роботі переможців кожної номінації до обласного оргкомітету надають особисто або через уповноважених осіб, поштою чи кур’єрською службою на адресу Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (вул. Хмельницьке шосе, 7, каб.1019, м. Вінниця, 21100). Роботи на Конкурс надаються за описом згідно з додатком.

•  другий етап конкурсу проводиться з 04.11.2019 р. по 15.11.2019 р. в приміщенні Департаменту соціальної та молодіжної політики.

Визначення переможців відбудеться колегіально конкурсним журі. У кожній віковій категорії визначається по три переможця.

Вимоги до конкурсних робіт:

•  На Конкурс подаються малюнки в довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
  •  Конкурсні роботи повинні бути підготовлені до виставки:
  •  розмір роботи має мати чітко визначений формат - 30 х 40 см;
  •  малюнки мають бути підготовлені до експонування (оформлені в рамку).
  •  На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою (друкованими буквами):
  •  назву роботи;
  •  прізвище, повне ім’я автора конкурсної роботи;
  •  дату народження і вік учасника (повних років) на момент проведення Конкурсу;
  •  місце проживання (повну адресу) автора.

Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці Конкурсу та мати творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем відомих робіт).

Від кожного учасника/учасниці приймається не більше 1-ї роботи.

Журі Конкурсу визначає переможців Конкурсу за наступними критеріями:

•  відповідність конкурсної роботи встановленій тематиці;
  •  глибина розкриття теми в конкурсній роботі;
  •  емоційний відгук (робота запам’яталася, викликала позитивне емоційне забарвлення);
  •  композиційне і кольорове рішення;
  •  оригінальність та оформлення (нестандартний підхід і виконання);
  •  художність та якість (вміння естетично і зі смаком представити матеріал, колористика, композиція);
  •  рівень самостійності мислення автора при створенні конкурсної роботи.

Організаційний комітет Конкурсу за поданням Журі має право вводити додаткові обов’язкові критерії оцінювання конкурсних робіт.

Робота журі базується на основі рівності всіх членів. Рішення журі приймається голосуванням, оформлюється протоколом та завіряються підписами.

Підбиття підсумків Конкурсу та оголошення переможців здійснюється Організаційним комітетом не пізніше грудня 2019 року.

Нагородження відбудеться в рамках відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, їх список оприлюднюється на офіційних сайтах Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.