Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
12 серпня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Увага: додаткове посилення на території району заходів карантину

23.03.2020

22 березня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук провів розширене засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Комісія прийняла рішення про додаткове посилення на території району заходів карантину введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширення на території Чечельницького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

 

П Р О Т О К О Л № 21

позачергового засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

"22"  березня   2020 року                                                                        смт. Чечельник

Головував: перший заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови  комісії  Савчук В.В.

Присутні: члени  комісії  з питань ТЕБ та НС (за списком), члени районного оперативного штабу  з питань  запобігання  занесенню  та поширенню на території районну гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  CoVID-19.

Вступне слово.

     Перший заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   -  САВЧУК В.В.

      На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» та з урахуванням протокольного рішення №2 від 10 березня 2020 р. позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зареєстрованого за №9919/5/1-20 від 10.03.2020 «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19»,  протокольних   рішень   обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року №7, від  16 березня 2020 року № 8  в  районі  продовжується робота щодо запобігання занесення та поширенню на територію району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19.

      Відповідно до протоколу №104/02-20 засідання Експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року та Національного класифікатора України 2010, надзвичайна ситуація пов’язана із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби на території України,  спричиненої коронавірусом СOVID-19 затверджена, як медико-біологічна надзвичайна ситуація, Код 20713, пов’язана з епідемічним спалахом  небезпечних хвороб, державного рівня.

   І.  Про додаткове посилення на території району  заходів карантину введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території  України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на територію Чечельницького району  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19.

              СЛУХАЛИ: Коваля В.А. – головного лікаря Чечельницького районного  центру ПМСД.

           Станом на  22.03.2020 року до лікувальних установ первинного рівня  громадяни з  підозрою  на COVID-19 не звертались. Ведеться  щоденний  контроль  стану  захворюваності  на  ГРВІ  та ГРИП, а також з  сільськими радами  взято на контроль  всіх громадян, які  прибули  з-за кордону.

            СЛУХАЛИ : Могилу С.М.  – головного лікаря КНП «Чечельницька ЦРЛ».

      Заклади  вторинного рівня готові  до протидії  масовому поширенню хвороби. Передбачено перепрофілювання  відділень  Чечельницької ЦРЛ  у  інфекційні, для  забезпечення  належної кількості ліжкомісць. Установа  забезпечена  необхідними медичними  засобами. Видано  відповідні  накази  щодо  переведення  у  посилений  режим роботи  при виникненні  надзвичайної ситуації.  

      СЛУХАЛИ: Бурбело А.В. -   заступника начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бершадського міжрайонного  управління Держпродслужби у Вінницькій області.

      Фахівцями Держпродслужби проведено  контроль за  виконанням рішень   обласної  та  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  Посилено протиепідемічний режим на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, у місцях масового скупчення людей (на авто- та залізничних вокзалах, ринках, супермаркетах, закладах громадського харчування) з проведенням поточних дезінфекційних заходів. Проведено роз’яснювальну  роботу  серед  громадян та  власників закладів торгівлі  і харчування.     

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» 

Комісія  вирішила :

  1. Сільським, селищному головам, Чечельницькому  відділенню  національної поліції, відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бершадського міжрайонного  управління Держпродслужби у Вінницькій області,  керівникам підприємств, установ, організацій запровадити обмежувальні протиепідемічні  заходи на  території  району відповідно до  вимог статті  30 Закону України «Про захист населення  від  інфекційних  хвороб»: 
    1. 1. Починаючи з 23 березня 2020 року припинити роботу всіх ринків до скасування  заборони.

      1.2.   Організувати проведення роз’яснювальної  роботи серед населення з питань перебування, у разі потреби, у громадських  місцях, із обов’язковим використанням  засобів  індивідуального захисту: лицеві  маски, рукавички, необхідності проводити дезінфекцію рук, можливої адміністративної  відповідальності у разі порушення законодавства.

Термін  виконання: з 23 березня 2020 року до скасування  карантину.

  1. 3.    Селищному голові СМТ Чечельник Палісіці С.А. організувати дезінфекцію місць  масового скупчення  людей  та під’їздів багатоквартирних будинків.

Термін виконання: з 23 березня 2020 року до скасування карантину.

  1. 4. Організувати заходи щодо карантинного контролю за громадянами, які повернулись  та повертаються з-за  кордону та забезпечити  їх самоізоляцію протягом 14 днів. Щоденно інформувати райдержадміністрацію про таких  громадян.

Термін  виконання: з 23 березня 2020 року до скасування  карантину.

  1. 5. У разі  необхідності залучати  для тимчасового використання:

транспортні засоби, будівлі і споруди  інше  майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і господарювання, необхідне для  здійснення  профілактичних та протиепідемічних  заходів, із наступним відшкодуванням його вартості або втрат, пов’язаним з його використанням а також самі підприємства, установи, організації.

  1. 6. Не допускати на території сільських, селищної рад  стихійної торгівлі. 

Термін: постійно протягом карантину.   

  1.   Начальнику Чечельницького відділення національної поліції Бершадського відділу національної  поліції ГУ НП України у Вінницькій області Фомику С.І.  спільно з сільськими, селищним головами:

2.1.Посилити охорону публічної безпекита порядку шляхом виставлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах та виїздах з районуз залученням фахівців медичних установ, громадських формувань, з наданням правата можливості проводити санітарні огляди речей, багажу, транспортних засобів, дистанційного вимірювання температури громадян (водіїв, пасажирів).

Термін виконання: з 23 березня 2020 року до скасування карантину.

2.2. Сільським головам с. Берізки-Чечельницькі Гричулевич Л.В., Попова Гребля Катеринич В.В., Стратіївка Люлько О.М. організувати на в’їздах в район постійні стаціонарні контрольно-пропускні пункти, з залученням громадських формувань, громадських активістів та працівників поліції.

Термін  виконання: з 23 березня 2020 року до скасування карантину.

2.3. Запровадити максимальне обмеження пересування громадян як пішки, так і власним транспортом всередині населених пунктів, а також міжрайонним, міжобласним сполученням ( крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж).

2.4. Запровадити піші патрулі у місця хмасового скупчення людей.

2.5. У взаємодії з громадськими організаціями не допускати дестабілізації суспільно-політичної ситуації, можливих провокацій та заворушень.

Термін виконання: з 23 березня 2020 року до скасування карантину.

3. Власникам закладів торгівлі в обов’язковому порядку організувати пропускний режим у приміщення магазинів, не допускати більше 1 особи на 2 квадратні метри торгівельної площі. Вхід узаклади торгівлі дозволяти лише особам у засобах індивідуального захисту.

3.1. Кожні 4 години проводити дезінфекцію приміщень шляхом миття підлоги, дверних ручок, прилавків дезінфікуючими розчинами.

3.2. Забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та не допускати без них до роботи. Засоби індивідуального захисту змінювати кожні 3 години.

Термін виконання: з 23 березня 2020 року до скасування карантину.

  1. Головним лікарям  КНП «Чечельницька ЦРЛ» Могилі  С.М та Чечельницького районного центру ПМСД Ковалю  В.А.  щоденно до 10 години інформувати комісію про громадян, що прибули з-за кордону, стан  захворюваності на ГРИП та ГРВІ. У випадку  виявлення хворих з  підозрою на COVID-19 інформувати негайно.  

Термін виконання: постійно протягом періоду карантину.

      5. Контроль за виконанням рішення покласти на завідувача сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту та  взаємодії з правоохоронними       органами   райдержадміністрації Шестаківського О.В.

       Голова комісії  Віталій Савчук                                    

      Секретар комісії  Сергій Істратов


« Повернутись