26 квітня 2024 р.

Уряд ухвалив рішення щодо посилення соціального захисту сімей учасників бойових дій на територіях інших держав

14.03.2019

Кабінет Міністрів України своїм рішенням посилив соціальний захист сімей учасників бойових дій на територіях інших держав.

Прийняття постанови дозволяє реалізувати своє право на соціальний захист та підтримку з боку держави шляхом отримання грошової компенсації сім’ями осіб, сім’ям учасників бойових дій на території інших держав, визначених в абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов.