29 березня 2024 р.

Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021 – 2023 роки

30.07.2020

Документ визначає кількісну оцінку основних напрямків розвитку економіки України на найближчі три роки. Відповідну постанову з доопрацюванням у триденний термін Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 29 липня.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства закладає зростання ВВП вже з наступного року. «У документі міститься ґрунтовний аналіз економічних проблем попередніх років, вплив коронакризи на економіку та прогнози розвитку», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Очільник Уряду додав, що зростання економіки у наступні роки планується завдяки комплексу факторів. Серед них: розвиток промисловості, збільшення долі переробки в аграрному секторі, програми підтримки малого та середнього бізнесу, покращення бізнес-клімату, а також приватизація.