19 квітня 2024 р.

Екстрені служби пройшли навчання по ліквідації пожежі на автозаправній станції

13.06.2019

Під  час  проведення  комплексної  перевірки     Чечельницької  районної  ланки  цивільного  захисту   12.06.2019  року  було  проведено відпрацювання  учбово-ввідного завдання  з   гасіння  умовної  пожежі  на  автозаправній  станції. «TATOIL» по  вулиці  Героїв  Майдану 65 в  смт Чечельник.

Керівником  робіт  з  ліквідації  умовної  пожежі  був  перший заступник  голови  райдержадміністрації Віталій  Савчук, який  одразу  дав  доручення  завідувачу  сектором цивільного  захисту райдержадміністрації  О. Шестаківському  провести  оповіщення  екстренних  служб.

За  викликом  першими  прибули  рятувальники державної пожежно-рятувальної  частини  № 33  смт. Чечельник. Було  здійснено  заходи  з  локалізації та  ліквідації джерела  займання. Після  прибуття бригади  швидкої  медичної  допомоги медиками було  надано  допомогу  умовному  потерпілому  водію.

Працівниками  Чечельницького  відділення поліції було  обмежено  рух на  ділянці  автодороги біля  АЗС. Також прибули  за  викликом працівники  районних  електромереж  для знеструмлення  об’єкту.

Оцінку діям служб  та  керівника  робіт  з  ліквідації умовної  надзвичайної  події  дав  заступник начальника  оперативно-координаційного центру  ГУ  ДС НС  України у Вінницькій  області, підполковник служби  цивільного  захисту Білоус  Ігор Йосипович.

В  цілому  всі  служби діяли  злагоджено  та  без зволікань. Але  був  і  ряд зауважень,  на  які  підполковник  Білоус І.Й. звернув  увагу учасників навчання   та  дав  свої рекомендації.

При  підведенні  підсумку  заходу  перший  заступник голови  райдержадміністрації  В. Савчук дав  доручення  службам  проаналізувати  свої  дії, звернути  увагу  на  недоліки  та  висловив  сподівання  що надзвичайні  ситуації  в  районі  будуть  тільки  навчальні.

Завідувач  сектором цивільного захисту райдержадміністрації Олег Шестаківський