Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
02 червня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Українська родина – душі берегиня

14.05.2019

12.05.19. у м. Бершадь відбувся 1-й обласний фестиваль родинної творчості «Українська родина – душі берегиня». На фестиваль було запрошено багато родинних та просто аматорських колективів з різних районів нашої області.


Для гостей фестивалю було організовано безліч творчих виставок, на яких демонструвалися вишивки Подільських майстринь, а також бісероплетіння, лозоплетіння та Петриківського розпису. Учасники та гості свята не лише насолоджувалися виставками та майстер-класами, а також мали змогу зробити оригінальне фото у декорованому фото-куточку «Щастя бути сім’єю».
Багато родинних колективів взяли участь у проведенні свята. Глядачі насолоджувалися виступами батьків та дітей, сестер та братів, кількох поколінь однієї родини. Представниками Чечельницького району стала творча родина Задверняків, у складі якої тато Сергій (художній керівник), мама Олена, дочки Мар’яна та Іра. Сім’я виконувала пісні як у повному складі, так і окремо. Свій виступ родина завершила піснею «Дві сестри» у виконанні Іри та Мар’яни.
Учасники вражали проникливими піснями, сповненими любові, тепла та вірності своїй родині, що нікого не залишили байдужими. Концертну програму доповнювали хореографічні композиції дитячих колективів Бершадщини, а також літературні та музичні номери.
Усіх учасників було нагороджено почесними дипломами та подарунками, а завершенням свята стала пісня про родину, яку виконав народний артист України Станіслав Городинський.
Фестиваль «Українська родина – душі берегиня» залишив яскравий та надзвичайно теплий спогад у серці кожного з учасників та гостей. Це свято іще раз нам нагадує про те, що мати родину – це мати власне коріння, цінувати батьків, плекати дітей та віншувати українські традиції. Адже міцна родина є запорукою сильної та неподільної України.
  


« Повернутись