25 квітня 2024 р.

Україна змінюється, по багатьох позиціях навіть ментально, – Володимир Гройсман під час зустрічі з дослідником Джеймсом Робінсоном

26.06.2018

раїна сьогодні переживає непростий період трансформацій, коли за стислий проміжок часу доводиться долати великі і різноманітні виклики, що вимагають змін, в тому числі ментальних. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з відомим британським дослідником і публіцистом Джеймсом Робінсоном. Він один з авторів бестселера «Чому нації занепадають».

«У своїй книзі ви даєте доволі чіткі відповіді: який шлях приводить до успіху, а який до занепаду. Я радий, що ви відвідали нашу державу і самі подивилися на процеси зсередини», - сказав Володимир Гройсман.

«Так, я спостерігаю за Україною, особливо після подій 2014 року. Але спостерігаю більше з висоти пташиного польоту», - сказав письменник і висловив вдячність за можливість поспілкуватися відверто про ситуацію в країні, про шляхи реформ і протидію руйнівному популізму.

Співрозмовники погодилися, що наша держава сьогодні в непростому транзитному періоді, коли постійно треба робити вибір - або шлях занепаду, або розвитку. «Але за будь-які зміни треба боротися і захищати позитив, який вдається досягти», - зазначив Володимир Гройсман.