17 лютого 2019 р.
15 лютого об 11:00 відбудуться урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В програмі - виступ ансамблю Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану "Перевал". Місце проведення - районний будинок культури. Вхід - вільний.

Україна переживає часи великих викликів, але разом ми з честю пройдемо цей період, – Володимир Гройсман

04.02.2019

Україна сьогодні переживає часи великих викликів – з огляду на зовнішню агресію і внутрішні загрози передвиборчого популізму та безвідповідальності. Але разом – Уряд, Парламент та Президент, всі політичні партнери – з честю пройдуть цей період і забезпечать стабільний розвиток країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи на з’їзді політичної партії «Народний фронт».

Глава Уряду наголосив, що Україна змінюється: поглиблюється децентралізація, відбуваються фундаментальні перебудови в системі освіти, охорони здоров’я тощо. «Кожне наше рішення приймається з вірою в Україну і бажанням зробити Україну кращою, – сказав Володимир Гройсман. – Зараз нам потрібен час, послідовність та результат. Разом ми можемо робити спільну справу, робити Україну сильною і заможною країною».

Глава Уряду наголосив, що єдність – ключова умова успіху України. «Ми можемо спільно забезпечити стабільність, виконання завдань, які приведуть до зростання. Ми маємо виклики, але ми разом з честю пройдемо цей період і будемо наближатися до нашої мети – сильної і заможної України», – зазначив Володимир Гройсман.