21 листопада 2019 р.
- 21 листопада в актовій залі районної ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи. Початок об 11.00; - 22 листопада в актовій залі районної ради відбудеться пленарне засідання 26 сесії Чечельницької районної ради 7 скликання. Початок о 9.00; - 22 листопада у смт Чечельник біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій о 14.00 розпочнеться мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні;

Україна може мати дешеве кредитування під 12-13% вже наступного року – Олексій Гончарук

07.08.2019

Україна може мати дешеве кредитування під 12-13% у гривні вже наступного року. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук під час ділового сніданку з керівниками іноземних банків в Україні, який організував Форум міжнародних провідних фінансових установ (FLIFI).

За його словами, це оптимістична оцінка, але реальна. Він також зауважив, що в планах – створення в українській банківській системі інструменту, який захищатиме інтереси кредиторів.

«Чому нам так важливо мати дешеве кредитування вже наступного року? Бо так фермер зможе просто піти в банк і отримати там кредит у гривні під 12-13%, йому буде значно легше працювати, розвиватися та бути конкурентоспроможним», – зазначив Олексій Гончарук і додав, що впроваджувати це можна за допомогою інструментів обмеження або стимулювання.

«Ми шукатимемо власну модель, яка надалі дозволить нам без обмежень це зробити», – резюмував заступник керівника Офісу Президента.