28 березня 2024 р.

«Україна має дуже сильну підтримку з боку Сполучених Штатів Америки», - Андрій Парубій

03.07.2018

Голова Верховної Ради України А.Парубій, відкриваючи засідання Погоджувальної ради у понеділок, повідомив, що минулого тижня здійснив робочий візит до США, де мав зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном. «Ми обговорили механізми протидії будівництву трубопроводу Північний потік-2, а також створення міжнародного регіонального центру з протидії московській агресії», - сказав він.

Голова Парламенту вважає важливим те, що «у цій поїздці взяли участь спікери п’яти країн – Грузії, Литви, Молдови, віце-спікер Сенату Польщі». «Ця делегація продемонструвала, що країни, які знаходяться на передовій у боротьбі проти російської агресії, стоять одним фронтом як щит Європи і всього вільного світу», - зазначив А.Парубій.

Голова Верховної Ради заявив, що Україна має дуже сильну підтримку з боку Сполучених Штатів Америки. Він підкреслив, що «вже незадовго ми можемо бути свідками підписання резолюції щодо підтримки наших країн, а також резолюції про визнання Голодомору геноцидом українського народу». «І я впевнений, якщо Конгрес ухвалить це рішення, це буде хвилею, після якої інші країни прийматимуть ідентичні рішення, і це буде важливий момент не лише відзначення історичної пам’яті, а спільних зусиль, аби ніколи така трагедія не повторилася ніде у світі», -сказав Голова Парламенту.