28 березня 2024 р.

Україна прагне миру - Президент Порошенко

25.08.2014

Президент Петро Порошенко на зустрічі у Мінську має намір домовлятися про мир, оскільки «весь світ втомився від війни».
«Україна прагне миру», - заявив Президент під час робочої поїздки до Миколаєва. Він повідомив, що 26 серпня він разом з «потужною командою» у складі 3 високих представників ЄС «їдемо у Мінськ говорити про мир».
Президент повідомив, що на зустрічі Україна «закликає забрати бойовиків з України». «Впевнений, що нам це вдасться», - наголосив Петро Порошенко.
Президент України відзначив: «Для того, щоб мати міцні позиції на переговорах по миру, треба бути сильними – мати єдність народу, сильну країну, сильну армію».
«Ми здатні захистити суверенітет, незалежність, територіальну цілісність. Сьогодні ми боремося за незалежність України. Ми з вами обов’язково переможемо», - підкреслив Глава держави.