23 квітня 2024 р.

У звязку зі вчорашніми подіями під Верховною Радою, очільник області

02.09.2015

У зв’язку зі вчорашніми подіями під Верховною Радою, очільник області закликав усі політичні сили в регіоні до злагоди і порозуміння

Голова вінницької ОДА Валерій Коровій на власній сторінці у facebook сьогодні написав:

«Як керівник виконавчої влади у Вінницькій області, закликаю усі політичні сили в регіоні до злагоди і порозуміння. Переконаний - ми зможемо виробити спільну позицію, навіть з найбільш спірних питань. Вінничани вміють шукати компромісні рішення. Але з терористами діалогу вести не можна. Тому я підтримую ініціативу Президента взяти під жорсткий контроль розслідування насильства під стінами парламенту. Водночас категорично заявляю, що не допущу подібних інцидентів у нашій області. А якщо провокатори і політичні авантюристи спробують вдатися до подібних антиправових методів на Вінниччині – буде негайна і адекватна реакція. У рамках Закону. І незважаючи на посади і попередні заслуги».
Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА