25 квітня 2024 р.

«У ці непрості для країни часи, діти повинні отримати не лише якісний відпочинок, а й відчуття повної захищеності та цілковитої безпеки»

08.07.2014

Наголосила заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська 7 липня в ході відвідування трьох літніх таборів Вінницької області.

Під час робочої поїздки Л.Щербаківська ознайомилась з роботою позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку оздоровчий спортивний комплекс «Маяк», що знаходиться в мальовничому куточку Вінницької області на Тиврівщині, Вінницьку дитячо-юнацьку спортивно-оздоровчу базу «Колос» (м. Вінниця, вул. Нагорна, 1) та заміський стаціонарний дитячий оздоровчий комплекс УМВС України у Вінницькій області ім. Ю. Рябчинської (Вінницький район, смт. Стрижавка).

Заступник голови облдержадміністрації звернула увагу на те, як діти проводять свій літній відпочинок в таборах, які організовуються культурно-масові заходи. Одними із важливих питань було якість харчування та умови проживання дітей, забезпечення закладів необхідним інвентарем та обладнанням, що сприяє забезпеченню належного відпочинку та оздоровленню юнаків та дівчат.

«У Вінницькій області наразі працює 18 таборів. Основне їхнє завдання –оздоровлення дітей після навчання. Нашим завданням було перевірити, на скільки якісно проходить цьогорічна оздоровча кампанія», - наголосила Людмила Щербаківська.

Вона зазначила, що головним завданням обласної влади є те, що у ці непрості для країни часи, діти повинні отримати не лише якісний відпочинок, але й відчуття повної захищеності та цілковитої безпеки.