19 квітня 2024 р.

У Чечельнику відновили роботу продовольчого ринку

15.05.2020

Продовольчий ринок у Чечельнику відкрили за умови дотримання протиепідемічних вимог. Контролюватимуть їх дотримання працівники Держпродспоживслужби, - каже заступник начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бершадського міжрайонного  управління Держпродслужби у Вінницькій області Анатолій Бурбело: "Ми контролюємо виконання постанови кабінету міністрів і 14-ї постанови головного санітарного лікаря, де передбачено основні вимоги. А саме: скринінг на вході і виході, дотримання маскового режиму, наявність дезінфекторів, захисні екрани, які ви бачите між продавцями і покупцями, відстані між торговельними місцями до 3-х метрів, кількість покупців на 10 кв м площі ринку має бути не більше 1 покупця. З початку роботи ринку працює лабораторія. Вся продукція, яка попадає на ринок має проходити обов’язкове дослідження".

При вході на ринок, який знаходиться у підпорядкуванні  Чечельницького РайСТ, скринінг проводить працівник ринку: "Вимірюємо людям температуру. Якщо більша 37-ми рекомендуємо звернутися до лікаря. На ринок не пропускаємо. Обов’язково має бути норма температури і маска. Ми видаємо одноразові рукавички та забезпечили засобами дезінфекції".

Порядок на ринку забезпечують правоохоронці.