25 квітня 2024 р.

У Чечельнику відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018
14 грудня 2018 р. з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у центральному парку селища Чечельник відбувся мітинг-реквієм "Героям-ліквідаторам вічна шана і подяка" за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій,  ліквідаторів району, місцевих ЗМІ.
         Звертаючись з промовою до всіх присутніх на зібранні, голова райдержадміністрації  Сергій Пустовий відмітив, що у пам’яті десятків тисяч людей, котрим судилося приборкувати атомну стихію, той страшний день назавжди залишиться незагоєною раною. Серед них були й наші земляки. «Ми пам’ятаємо про їхній героїзм та самовідданість, адже вони ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми повною мірою розуміємо, наскільки велику і масштабну справу зробили ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи. І наш обов’язок - оточити їх та їхні родини належною турботою та увагою», - зазначив Сергій Михайлович. Сьогодні потерпілі від аварії на ЧАЕС в повній мірі забезпечуються пільговим зубопротезуванням, медикаментами, надається допомога на продукти харчування, оздоровлення та ін. Ліквідатору аварії Анатолію Кузнєцову було вручено Почесну грамоту облдержадміністрації і обласної Ради та грошову винагороду.
Слово для виступу було також надано секретарю районної громадської організації «Союз-Чорнобиль Україна» Володимиру Бурдейному, який серед іншого, закликав не забувати ніколи ті трагічні роки, та вшанувати пам'ять  ліквідаторів,кого не має зараз серед живих, хвилиною мовчання.
Всі присутні на мітингу покладали живі квіти та вінки до пам’ятного знаку землякам-ліквідаторам.
Працівниками районного будинку культури була представлена невелика тематична концертна програма з нагоди пам’ятної дати.