28 березня 2024 р.

У Чечельнику відбулося чергове виїзне засідання госпітальної ради Східного округу

30.08.2018

29 серпня відбулося чергове виїзне засідання госпітальної ради Східного округу у Чечельницькому районі.   Це вже четверте  виїзне засідання госпітальної ради, до цього її члени побували у смт Теплик, смт.Тростянець та м.Бершадь. Цього разу члени госпітальної ради оглянули приміщення та ознайомились з основними показниками роботи, кадровим та фінансовим забезпеченням, планами розвитку Чечельницької лікарні планового лікування.

Виступаючи на пленарному засіданні, головний лікар Сергій Могила зазначив, що завдяки підтримці органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, народному депутату Юрію Македону, меценатам району медичні заклади придбали медичне обладнання, медикаменти, здійснили ремонтні роботи та придбали  автомобіль.
За результатами проведених об’їздів будуть узагальнені та проаналізовані напрацьовані матеріали та надані рекомендації стосовно присвоєння медичним закладам відповідного статусу (лікарня інтенсивного лікування ІІ рівня, лікарня інтенсивного лікування І рівня, лікарня планового лікування, хоспіс чи лікарня відновного лікування).
  Наступне виїзне засідання госпітальної ради відбудеться у Гайсині.