08 травня 2024 р.

У Чечельнику перебуває делегація з Республіки Молдова з робочим візитом

22.08.2018

З 21 по 23 серпня 2018 року в Чечельницькому районі з офіційним візитом перебуває  делегація з Республіки Молдова. В ході візиту відбувались  зустрічі між представниками комуни  Карпінені Хинчештського району та Чечельницького району.

22 серпня 2018 року  в Чечельницькій райдержадміністрації відбулося засідання  за круглим столом, метою якого було відкриття грантового проекту № 83282715 Міжнародного співробітництва з Європейським  Союзом за № PN 12 2144/9-016.00 - «Транскордонна співпраця сіл за збереження навколишнього середовища» та зміцнення транскордонних контактів між місцевими органами влади, шляхом створення транскордонних сільських мереж, що вирішують спільні екологічні проблеми, розробка  спільних заходів, щодо підвищення компетенції людських ресурсів у галузі сучасного та стійкого поводження з відходами.

Делегацію  від комуни Карпінені, Хинчештського  району, Республіки Молдова представляли:

1. Карпіняну Іон  - примар комуни Карпінені

2. Лі- Шю-Чан Вероніка  - менеджер проекту

3. Флореа Михаїл - депутат місцевої ради

4. Бурка Михаїл  - депутат місцевої ради

5. Балта Павел – депутат місцевої ради

6.Чергута Александру – депутат місцевої ради

Від  Чечельницького району в зустрічі взяли участь:

1. Сергій П'яніщук- голова Чечельницької районної ради

2. Віталій Савчук -  перший заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації

3.Світлана Палісіка - голова Чечельницької селищної ради;

4. Юрій Кривіцький  - керівник проекту

5.Людмила Ільницька  -бухгалтер Чечельницької селищної ради;

6.Марія Скоцеляс – начальник відділу міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Чечельницької районної державної адміністрації;

7. Ірина Кривіцька – начальник загального відділу виконавчого апарату Чечельницької районної ради;

8. Олена Іващенко  - депутат Чечельницької селищної ради, голова бюджетної комісії Чечельницької селищної ради» та сільські голови  с. Каташин, Тартак та Попової Греблі.

В обговоренні важливості даного проекту для району та реалізації проекту взяли участь: Сергій П'яніщук, Віталій Савчук та Світлана Палісіка. Карпіняну Іон  - примар комуни Карпінені, у своєму виступі зауважив, що для району цей проект є необхідним  і важливим для подальшої співпраці з Європейським Союзом.

Від впровадження даного проекту  очікуються такі результати:

Вдосконалення інфраструктури збору сміття, придбання 1 утилізатора, 10 уніформ для санітарного персоналу; розробка проектно-кошторисної документації для створення колекторної та сортувальної станції в смт Чечельник; застосування екологічних технологій, що використовуються в галузі поводження з відходами.